Nagły brak paliwa w drodze z rodziną na wakacje? Problemy z silnikiem, przez które spóźniasz się na ważne spotkanie biznesowe poza miastem? W takich sytuacjach pomoże Assistance. To jedna z najbardziej elastycznych ofert ubezpieczeniowych, którą możesz dopasować do swoich potrzeb. Dowiedz się, kiedy przyda Ci się pomoc.

Awaria auta, które dalej już nie pojedzie

Dodatkowe ubezpieczenie Assistance przyda Ci się podczas podróży i licznych wyjazdów służbowych, ale nie tylko. Tego typu polisę wybierają także kierowcy, którzy mają awaryjny samochód i stale muszą być przygotowani na najgorsze. Przykładowo, jeśli Twoje auto nagle zatrzyma się pomiędzy jednym a drugim miasteczkiem i nie wiadomo z jakich powodów nie będziesz mógł go odpalić, wystarczy jeden telefon do towarzystwa ubezpieczeniowego. W ramach Assistance możesz liczyć na holowanie pojazdu do pobliskiego warsztatu mechanicznego lub Twojego miejsca zamieszkania.

Wypadek? Mniej stresu z Assistance

W ramach polisy Assistance możesz liczyć na niesamowite wsparcie podczas wypadku samochodowego. Wyobraź sobie, że zderzysz się z innym pojazdem kilkaset kilometrów od domu, co jest ogromnie stresującym wydarzeniem. Potrzebujesz usługi holowania samochodu do najbliższego warsztatu, a także noclegu wraz z transportem oraz auta zastępczego. Może przydać się również pomoc psychologa lub kierowca zastępczy. O to właśnie zadba wybrane towarzystwo ubezpieczeniowe, o ile oczywiście każdy z tych elementów będzie uwzględniony w umowie. Jeśli w wypadku są osoby ranne, możesz także liczyć na ich komfortowy transport do szpitala. Dotyczy to także… zwierząt! Wiesz, że w ramach Assistance one także zostaną przewiezione do pobliskiej lecznicy? To bardzo wygodne rozwiązanie, ponieważ nie musisz się martwić o koszty, ani o organizację tak wielu elementów w czasie stresującego wydarzenia.

Drobne naprawy na miejscu i wymiana kół

W ramach Assistance możesz także liczyć na błyskawiczną pomoc fachowców. Wystarczy, że zadzwonisz do towarzystwa ubezpieczeniowego, dokładnie udzielisz informacji na temat problemów z pojazdem i podasz Twoją aktualną lokalizację. W ten sposób fachowcy mogą np. wymienić konkretną część zamienną, naprawić ogumienie czy otworzyć pojazd w przypadku zatrzaśnięcia kluczyków. Assistance to także gwarancja wymiany kół, z którą nie każdy kierowca potrafi sobie błyskawicznie i sprawnie poradzić. Każda z tych sytuacji jest bardzo prawdopodobna na trasie, szczególnie jeśli często wybierasz się w dalekie podróże.

Dostarczenie paliwa

Nie spodziewałeś się, że paliwo tak szybko się skończy? A może Twój wskaźnik wymaga naprawy i wprowadził Cię w błąd? W takiej sytuacji także możesz liczyć na pomoc Assistance, gdziekolwiek się znajdujesz. Towarzystwo ubezpieczeniowe zorganizuje taką ilość paliwa, jakiej potrzebujesz, i oczywiście dostarczy Ci je na miejsce.


Dobrze ubezpiecz auto i wybierz Assistance.

Tags:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *